FOTO: Positivus 2. diena – saule, Slavas aleja un dzīve ārpus festivāla žoga

Pievienot komentāru
FOTO: Positivus 2. diena – saule, Slavas aleja un dzīve ārpus festivāla žoga
LNT Ziņas

Spoži spīdot saulei, sestdien tiek aizvadīta Positivus jubilejas festivāla otrā diena.

Saskaņā ar mediķu un policijas teikto līdz šim festivāls aizritējis diezgan mierīgi. Pēc dažu policijas pārstāvju novērojumiem, vismaz pirmā diena bijusi pat mierīgākā visos desmit gados.

Policijai zināms par vismaz diviem gadījumiem, kad cilvēki izraidīti no festivāla teritorijas un viņiem atņemtas aproces, jo viņi bijuši pārāk lielā alkohola reibumā. Vairāki cilvēki nosūtīti uz ekspertīzēm aizdomās par narkotisko vielu lietošanu. Savukārt viens mopēda vadītājs aizturēts 2,09 promiļu reibumā.

Sestdien, 16.jūlijā, Salacgrīvā tika arī atklāta Slavas aleja, kurā tiks izvietoti slavenību un pilsētas atpazīstamību veicinājušo cilvēku roku nospiedumu atveidojumi. No pieciem pirmajiem atveidojumiem, kas tika atklāti sestdien, trīs pieder kādam Positivus dalībniekam, tai skaitā, piektdien publiku priecējušajam mūzikas māksliniekam Markam Ronsonam. Sestdien savu nospiedumu atstāja arī Positivus rīkotājs Ģirts Majors.

Pašvaldības vadītājs Dagnis Straubergs (LRA) stāstīja, ka šī ideja lolota septiņus gadus un līdz šim savākti aptuveni 20 nospiedumi.

FOTO: Positivus otrā diena