Foto: Politiķi un prominences pulcējas uz 4. maija svinīgiem pasākumiem

0 Komentāru
Foto: Politiķi un prominences pulcējas uz 4. maija svinīgiem pasākumiem
Foto: LETA

Šodien, 4. maijā Neatkarības deklarācijas pieņemšanas 25. gadadienā, valstī norisinājās virkne svinīgu pasākumu ar prominentu personu dalību.

Tā jau no paša rīta premjerministre Laimdota Straujuma piedalījās Latvijas karoga pacelšanā Zaķusalas televīzijas tornī. Vēlāk par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 25. gadadienai Rīgas Doma baznīcā notiek ekumēniskais dievkalpojums.

Vēlāk pie Saeimas nama tika atklāta fotogrāfiju izstāde 25 mirkļi…, kurā atainoti spilgtākie notikumi Latvijā no neatkarības atjaunošanas līdz prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē. Pasākumā piedalījās Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, Augstākās Padomes deputātu kluba pārstāvis Dainis Īvāns, kā arī Igaunijas un Lietuvas Augstākās Padomes deputātu klubu prezidenti.

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 25. gadadienai Valsts prezidents Andris Bērziņš un Ministru prezidente Laimdota Straujuma svinīgi nolika ziedus pie Brīvības pieminekļa, bet Nacionālajā teātrī par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 25. gadadienai Latvijas Nacionālajā teātrī notika Saeimas svinīgā sēde, kurai seko svētku koncerts. Zīmīgi, ka uz šo pasākumu tika aicināti arī viesi tie Augstākās Padomes deputāti, kas balsoja par Latvijas neatkarību.

Skaties.lv piedāvā fotogaleriju no šiem pasākumiem.

0 Komentāru