Komentāri
Interesanti foto: policijas darbs, iespējams, intensīvākajos Dziesmu svētkos pēdējo gadu laikā
Foto: Valsts policijas

Policisti nodrošināja kārtību Dziesmu un deju svētku laikā, turklāt likumsargu vidū bija arī divi Valsts policijas talismani – Bebrs Bruno un Runcis Rūdis. Kā policistiem klājās, skaties turpmāk redzamajā fotogalerijā!

Lai arī mediķiem šie bija vieni no intensīvākajiem Dziesmu svētkiem, kas jebkad piedzīvoti, policijas pārstāvji ziņo, ka kopumā Dziesmu svētki aizvadīti salīdzinoši mierīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā pagājušajā nedēļā fiksēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, kuros bijuši iesaistīti svētku dalībnieku autobusi, taču šajās avārijās cilvēki nav cietuši un arī transportlīdzekļu bojājumi bijuši maznozīmīgi.

Vēl svētku laikā fiksēta viena zādzība no svētku dalībnieku autobusa, kad šoferim nozagti personiskie dokumenti un mantas, bet trīs gadījumos svētku dalībniekiem pazuduši mobilie tālruņi un vienā gadījumā – nauda, raidījumā 900 Sekundes informēja Valsts policijas (VP) Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Guntars Marķitāns.

Skaties foto!

Viena diena policijas talismana Bebra Bruno ādā: Kaķis! Ķeriet kaķi!

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos kārtību uzrauga arī Valsts policijas talismani – Runcis Rūdis un Bebrs Bruno. Bebra ādā uz brīdi iejutās arī Valsts policijas runasvīrs Toms Sadovskis, kurš dalās ar saviem iespaidiem un novērojumiem ”no bebra skatpunkta”.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl