Komentāri
Interesanti foto: policijas darbs, iespējams, intensīvākajos Dziesmu svētkos pēdējo gadu laikā
Foto: Valsts policijas

Policisti nodrošināja kārtību Dziesmu un deju svētku laikā, turklāt likumsargu vidū bija arī divi Valsts policijas talismani – Bebrs Bruno un Runcis Rūdis. Kā policistiem klājās, skaties turpmāk redzamajā fotogalerijā!

Lai arī mediķiem šie bija vieni no intensīvākajiem Dziesmu svētkiem, kas jebkad piedzīvoti, policijas pārstāvji ziņo, ka kopumā Dziesmu svētki aizvadīti salīdzinoši mierīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā pagājušajā nedēļā fiksēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, kuros bijuši iesaistīti svētku dalībnieku autobusi, taču šajās avārijās cilvēki nav cietuši un arī transportlīdzekļu bojājumi bijuši maznozīmīgi.

Vēl svētku laikā fiksēta viena zādzība no svētku dalībnieku autobusa, kad šoferim nozagti personiskie dokumenti un mantas, bet trīs gadījumos svētku dalībniekiem pazuduši mobilie tālruņi un vienā gadījumā – nauda, raidījumā 900 Sekundes informēja Valsts policijas (VP) Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Guntars Marķitāns.

Skaties foto!

Viena diena policijas talismana Bebra Bruno ādā: Kaķis! Ķeriet kaķi!

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos kārtību uzrauga arī Valsts policijas talismani – Runcis Rūdis un Bebrs Bruno. Bebra ādā uz brīdi iejutās arī Valsts policijas runasvīrs Toms Sadovskis, kurš dalās ar saviem iespaidiem un novērojumiem ”no bebra skatpunkta”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl