Komentāri
FOTO: pavasaris atkal atgriežas! Iļģuciemā saziedējuši skaisti krokusi
Aculiecinieces foto

Latvijā jau ilgstoši gaisa temperatūrai pieturoties dažus grādus virs nulles, no zemes pamazām sāk dīgt pavasara puķes un sparīgākās jau ir saziedējušas. Kāda Skaties.lv lasītāja ziņo – Iļģuciemā nupat pilnā sparā saplauks pavasara vēstneši – krokusi.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja – turpmākās dienas laikapstākļos izmaiņas nav gaidāmas. Gaisa temperatūra svārstīsies ap nulli – valsts austrumos pārsvarā nedaudz zem tās, bet centrālajā un rietumu daļā pārsvarā nedaudz virs tās. Kopumā dienas un nakts gaisa temperatūra atšķirsies pavisam nedaudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka decembra beigās Saldus pusē saziedēja arī… narcises.

Skaties foto!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl