Komentāri
FOTO: pašmāju pludmales veic pēdējos darbus pirms atpūtnieku pieplūduma
Foto: LETA

Vasara tuvojas straujiem soļiem, un nav noslēpums, ka daudzi iedzīvotāji izmantos katru brīvbrīdi, lai atpūstos pie jūras. Daudzas pludmales šobrīd veic pēdējos sagatavošanās darbus pirms lielā atpūtnieku pieplūduma.

Viens no populārākajiem galamērķiem šajā ziņā ir Jūrmala, kuru ik dienu apmeklē tūkstošiem iedzīvotāju un ievērojams daudzums ārvalstu tūristu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jūrmalā atrodas arī vairākas tā dēvētās Zilā karoga pludmales, kurās ir nodrošināti visām prasībām atbilstoši apstākļi atpūtniekiem. Kā redzams, Jūrmala un tieši Dzintaru pludmale jau šobrīd ir gatava uzņemt atpūtniekus. Kaut arī maija brīvdienās viņu skaits vēl nav tik liels kā vasaras plaukumā, paredzams, ka labos laikapstākļus šajā un turpmākajās nogalēs daudzi izmantos, lai baudītu sauli pie jūras.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl