Komentāri
FOTO: par un pret ko pēdējos gados iestājušies Latvijas iedzīvotāji?
LETA

Svētdien, 1. maijā, Rīgā, Doma laukumā, plānota arodbiedrību rīkota tautas sapulce. Lai arī Latvijas iedzīvotāji ir sestie kūtrākie protestētāji Eiropā, protesti Latvijā bijuši dažādi – gan plaši, gan mazapmeklēti, gan par dažādiem tematiem.

Jaunākā pieejamā Eurobarometer aptauja rāda, ka vairāk nekā puse jeb 52% mūsu valsts iedzīvotāju pēdējos gados nav iesaistījušies dažādās aktivitātēs, kas var ietekmēt politiskos lēmumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un šis ir sestais zemākais zemākais aktivitātes līmenis Eiropas Savienības valstu vidū. Viskūtrākie šajā ziņā ir ungāri, bet dedzīgākie savu tiesību aizstāvji – Francijas iedzīvotāji.

Pēdējos gados skaļākā un vērienīgākā protesta akcija notika 2009. gada 13. janvārī Doma laukumā. Toreiz sanākušie pieprasīja Saeimas atlaišanu. Akcija kļuva par vienu no postījumiem bagātākajām Latvijas mūsdienu vēsturē un ieguva nosaukumu “13. janvāra grautiņi”.

Kopumā Latvijā pēdējos gados notikušās akcijas un protesta formas bijušas dažādas – gan par un pret savvaļas dzīvnieku izmantošanu cirkā, imigrantu uzņemšanu Latvijā, elektrības tarifu celšanu, problēmām lauksaimniecībā, minoritāšu tiesībām un daudzas citas.

FOTO: par un pret ko pēdējos gados publiskos pasākumos iestājušies Latvijas iedzīvotāji?

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl