Komentāri
FOTO: par un pret ko pēdējos gados iestājušies Latvijas iedzīvotāji?
LETA

Svētdien, 1. maijā, Rīgā, Doma laukumā, plānota arodbiedrību rīkota tautas sapulce. Lai arī Latvijas iedzīvotāji ir sestie kūtrākie protestētāji Eiropā, protesti Latvijā bijuši dažādi – gan plaši, gan mazapmeklēti, gan par dažādiem tematiem.

Jaunākā pieejamā Eurobarometer aptauja rāda, ka vairāk nekā puse jeb 52% mūsu valsts iedzīvotāju pēdējos gados nav iesaistījušies dažādās aktivitātēs, kas var ietekmēt politiskos lēmumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un šis ir sestais zemākais zemākais aktivitātes līmenis Eiropas Savienības valstu vidū. Viskūtrākie šajā ziņā ir ungāri, bet dedzīgākie savu tiesību aizstāvji – Francijas iedzīvotāji.

Pēdējos gados skaļākā un vērienīgākā protesta akcija notika 2009. gada 13. janvārī Doma laukumā. Toreiz sanākušie pieprasīja Saeimas atlaišanu. Akcija kļuva par vienu no postījumiem bagātākajām Latvijas mūsdienu vēsturē un ieguva nosaukumu “13. janvāra grautiņi”.

Kopumā Latvijā pēdējos gados notikušās akcijas un protesta formas bijušas dažādas – gan par un pret savvaļas dzīvnieku izmantošanu cirkā, imigrantu uzņemšanu Latvijā, elektrības tarifu celšanu, problēmām lauksaimniecībā, minoritāšu tiesībām un daudzas citas.

FOTO: par un pret ko pēdējos gados publiskos pasākumos iestājušies Latvijas iedzīvotāji?

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl