FOTO: mediķi šonakt pazudušajam puisēnam veselības problēmas nav konstatējuši

2 komentāri
FOTO: mediķi šonakt pazudušajam puisēnam veselības problēmas nav konstatējuši
Foto: LETA

Mediķi Engures pagasta Abgarciemā no kempinga teritorijas pazudušajam divus gadus vecajam zēnam veselības problēmas pēc atrašanas nav konstatējuši. Vienīgi – bērns cietis no odu kodumiem.

Mazais zēns gan, protams, bijis satraukts. Lai vēl vairāk netraumētu bērnu, zēna māte atteikusies no viņa nogādāšanas slimnīcā, jo nevēlējās vēl vairāk traumēt bērnu ar atrašanos neierastā vidē.
Jau ziņojām, ka bērniņu atrada viens no brīvprātīgajiem ap 6.20 Bērzciemā mežā guļam sūnās aptuveni 40 m no ceļa. Puisītis tika nodots vecāku rokās. Zēns pazuda svētdienas vakarā ap plkst. 19.30 Engures pagastā, kempinga Abragciema baloži teritorijā. Puisēns spēlējās smilšu kastē kopā ar citiem bērniem, kad māte uz brīdi atstāja viņu nepieskatītu, lai nomazgātu traukus. Kad sieviete atgriezās, dēls vairs nav bijis atrodams.

Tika sākta zēna meklēšana, kurā iesaistījās plaši spēki – aptuveni 30 Valsts policijas darbinieku, 40 zemessargu, pieci Engures novada Pašvaldības policijas darbinieki, kinologs, Nacionālo bruņoto spēku helikopters un vairāki brīvprātīgie no dažādām Latvijas vietām. Tika pārmeklēts gan mežs, gan jūras krasts.
Policija pateicas ikvienam, kurš iesaistījās meklēšanas operācijā.

FOTO

Reportāža par bērniņa meklēšanas gaitu TV3 Ziņās plkst. 19.00!