FOTO: vērienīgā piketā mediķi apņēmušies panākt lielāku finansējumu veselības nozarei

2 komentāri

Piketā pie Saeimas otrdienas rītā sanākuši aptuveni divi simti mediķu. Galvenās prasības ir nesamazināt budžetu veselības aprūpei, kā arī algas palielinājums vismaz par 10%.

Arodbiedrības vadītājs Valdis Keris pauda, ka nākamgad veselības nozarei finansējums būtu jāpalielina par 130 miljoniem eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protestu rīko Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA).

Guntis Meisters, TV3 Ziņas:

Pie protestētajiem iznāca arī veselības ministrs Guntis Belēvičs un Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece. Pagaidām pikets rit mierīgi.

Foto: mediķi ar plakātiem rokās piketā pie Saeimas!

Otrdienas rītā ap plkst. 9.00 Saeimas ēkā deputāti pirmajā lasījumā sāks vērtēt nākamā gada budžetu. Pēc tam, ja budžetu akceptēs pirmajā lasījumā, to nodos vērtēšanai deputātiem komisijās. Pēdējais lasījums paredzēts 30. novembrī.

Skaties video:

TOP komentāri

  • espati
    +2 +2 0

    espati

    reāli tas izskatīsies tā- Latvija pārvērtīsies par valsti,kurā FAKTISKI NAV TARDICIONĀLĀS medicīnas- analīzēm un izmeklējumiem nauda NETIEK iedalīta,un pacientam PAŠAM jāmaksā ABSOLŪTI PAR VISU!!! Lūk tas ir tas,kas netiek no valdības puses publiski pateikts!!! Par VISU!!! finanse smediķi prasa ,lai varētu pacientus izmeklēt,atbilstoši tradicionalas medicīnas algoritmiem,nevis vnk pabubinot kaut ko,paplātoties ar rokām,un iesakot pagulēt,padzert " apvārdotu " avota ūdeni,un -domāt gaišas domas- kā to dara daži " dziednieki". Bet cieņu -patiesajamiem atsevišķajiem dziedniekiem ,kuriem tiešam piemīt ĪPAŠAS spējas. Budžetā ir runa par TARDICIONĀLO MEDICĪNU! Tad lai veselības ministrs godīgi pasaka,ka budžeta trūkuma apstākļos Latvija tiek pasludināta par NETRADICIONĀLĀS MEDICĪNAS VALSTI! Ātri, īsi kursi šajā jomā LV mediķiem noteikti sanāks lētāk- un -atbildības -arī -nekādas!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl