FOTO: lūk, kā top tradīcijām bagātās Pizza Hut picas!

Pievienot komentāru
FOTO: lūk, kā top tradīcijām bagātās Pizza Hut picas!
Foto: F64

Vecrīgā, Audēju ielā 14, oficiāli atklāta pasaulē iecienītā un Latvijā ilgi gaidītā picērija Pizza Hut. Tas ir vienīgais šā zīmola tā saucamais dine-in restorāns Baltijas valstīs. Pizza Hut galvenā iezīme ir picas, kas gatavotas pēc amerikāņu tradīcijām un ceptas īpašā pannā.

Pizza Hut piedāvā pēc amerikāņu tradīcijas ceptās biezās pamatnes picas, kā arī salātus, pastu un desertus. Dine-in koncepts paredz, ka ēdienu iespējams baudīt uz vietas un pieejama apkalpošana pie galdiņiem. Restorāna divos stāvos pieejamas vairāk nekā 90 sēdvietas, un tas atvērts apmeklētājiem katru dienu no plkst. 11.00 līdz 23.00.

“Jaunu riteni neizgudrosi, taču ikvienu lietu un ēdienu iespējams uzlabot. Tas attiecas arī uz picu, vienu no iecienītākajiem ēdieniem pasaulē. Lai arī lielākajai daļai cilvēku šis ēdiens saistās ar Itāliju, tiem, kam patīk kārtīgi paēst, pirmā doma būs – Amerika. Lai nobaudītu īstu amerikāņu picu, nav jāceļo pāri okeānam, jo leģendārā Pizza Hut tagad pieejama arī Latvijā,” stāsta Kārlis Zandersons, KFC un Pizza Hut reģionālais vadītājs Baltijas valstīs. “Amerikāņu picas ir biezas un sātīgas, vienu maltīti iespējams dalīt ar diviem un vairāk draugiem.”

Foto

“Rīgā atvērtais Pizza Hut restorāns pagaidām ir vienīgais dine-in Baltijā. Tas nozīmē, ka klientiem pieejams pilns serviss pie galdiņiem, sākot no pasūtījumu pieņemšanas līdz pat norēķināšanās brīdim. Latvijai otrs tuvākais dine-in restorāns atrodas Helsinkos, savukārt Lietuvā darbojas ekspress tipa Pizza Hut,” saka UAB Cibus Restaurants vadītājs un KFC un Pizza Hut franšīzes īpašnieks Baltijas valstīs Sigurdurs A. Sigurdsons.””Stundas laikā varam izcept pat piecdesmit picu, turklāt piedāvājums uzrunās gan veģetāriešus, gan gaļēdājus.”

Picu dzimtene ir Itālija, tomēr arī Amerikā tās kļuva populāras pēc Otrā pasaules kara. Pizza Hut vēsture datējama ar 1958. gadu, kad divi brāļi Dans un Franks Karniji (Dan and Frank Carney) nolēma īstenot savu sapni, Kanzasas pilsētā Vičitā (Wichita) atverot picu restorānu. Lai realizētu mērķi, brāļi aizņēmās 600 dolāru no mātes un sāka cept picas mazā mājiņā (Pizza Hut tulkojumā ”picas būdiņa”). Pēc desmit gadiem Pizza Hut jau lepojās ar desmitiem tūkstošu klientu 310 restorānos. Patlaban picas iecienītas vairāk nekā 100 valstīs. Tā ir lielākā picu restorānu ķēde, aptverot 12000 restorānus visā pasaulē.

Restorānu ķēdes vadošie zīmoli ir KFC ar 20 000 restorānu un Pizza Hut ar 12 000 restorānu visā pasaulē. Lietuvas pilsētās Viļņā un Panevēžā veiksmīgi darbojas jau 4 KFC un 2 Pizza Hut restorāni. Biznesa mērķis ir paplašināt šo zīmolu tīklu Baltijas valstīs, tādēļ Pizza Hut restorāna atvēršana Latvijas galvaspilsētā ir ļoti svarīgs un ambiciozs solis uzņēmuma attīstības plānā.

Lasi vēl