Komentāri
FOTO: lūk, jaunais Barona ielas bruģis visā savā krāšņumā…

Remontdarbi Krišjāņa Barona ielā kļuvuši par neskaitāmu joku objektu. Iemesls tam nav tālu jāmeklē – kopš būvdarbu uzsākšanas pagājušā gada rudenī tie joprojām nav pabeigti un ielu ik pa laikam piemeklē jaunas likstas.

Pavisam nesen vietās, kur ieklāts jaunais bruģis, tās tika uzlauztas, lai mainītu siltumapgādes caurules. Šajās dienās interneta lietotājus uzjautrina kāda iedzīvotā Facebook profilā publicētā fotogrāfija, kurā iemūžināts kuriozs skats – pavisam nesen uzklātais jaunais bruģis jau sācis brukt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jo kaunināt Ušakovu saistībā ar remontiem ir stilīgi. Lāčplēša un Barona stūris. Fui. Bet nu Nils teica, ka ir apmierināts ar remontu kvalitāti,” par iebrukušo bruģa segumu raksta foto autors.

Foto: Barona ielas remontdarbi

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl