FOTO: ļaudis pulcē Balto galdautu svētku ieskandināšanas pasākums

Komentāri

4. maija svinībās Latvijā ir iecerēts iedibināt jaunu tradīciju – Baltā galdauta svētkus. Jau pirmdien, 2. maijā, īsi pirms Latvijas neatkarības proklamēšanas gadadienas, Latvijas Institūts kopā ar uzaicinātiem viesiem vienā no Vecrīgas pagalmiem rīkoja Baltā galdauta svētku ieskandināšanas pasākumu.

Šajā gadā aizsākoties, ir plānots, ka šī tradīcija iesakņosies gan Latvijas iedzīvotāju ģimenēs, gan arī ārzemēs dzīvojošajiem tautiešiem.

Šogad Latvijas Institūta aicinājumam svinēt Baltā galdauta svētkus ir atsaukušās latviešu kopienas Austrālijā, Vācijā un Beļģijā, baltais galdauts parīt tiks klāts arī daudzās Latvijas pilsētās, tostarp Talsos.

Par šīs jaunās tradīcijas simboliem varētu kļūt viss, kas ģimenē rāda svētku noskaņojumu – kliņģeris uz galda, sarkanbaltsarkans karogs, un, protams, pats baltais galdauts.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl