FOTO: Lāčplēsis sakauj Melno bruņinieku; neparasta instalācija pie Liepājas šosejas

1 komentārs
FOTO: Lāčplēsis sakauj Melno bruņinieku; neparasta instalācija pie Liepājas šosejas
FOTO: Jānis Zariņš ()

Jau pāris dienas daudzus garāmbraucējus pārsteigusi savdabīga instalācija, kas ir izstādīta Liepājas šosejas malā, kāda uzņēmuma teritorijā. TV3 Ziņas devās pie uzņēmuma pārstāvjiem, lai noskaidrotu, kāpēc radās ideja izstādīt šādu darbu.

Šis ir Lāčplēša un 18. novembra svētku dienas sveiciens garāmbraucējiem.

Savos sociālajos kontos uzņēmums šo mākslas darbu skaidro šādi: “Šis zilais aparāts ir drupinātājs. Tas pieder melnajam bruņiniekam, kurš mājo katrā no mums. Katru dienu viņš iemet tajā drupinātājā un iznīcina mūsu mazās laimītes un sirdsmieru, jo mēs paši to viņam ļaujam. To nedara ne Donalds, ne Vladimirs, ne tas kaimiņš vai darba kolēģis, kas jums riktīgi besī. To mēs sev darām paši.
Un tāpat, katrā no mums mājo arī savs Lāčplēsis, kuru atrodot, pamodinot un pareizi uzturot, mums ir pa spēkam pieveikt praktiski jebkuru likstu, ignorēt ikdienas negācijas un būt krietni laimīgākiem!
Šajos svētkos novēlam jums atrast sevī cīnītāju, beigt čīkstēt par sīkumiem, nestresot par lietām, kuras nevariet ietekmēt un būt laimīgākiem jau sākot no… TAGAD!”

Foto

Plašāk par neparasto instalāciju TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

  • lielisks skats
    0 0 0

    lielisks skats

    Pēc Melnā bruņinieka viņš sakauj arī Sarkano iebrucēju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl