Foto: “Labestības dienas” zvanu centrs – vieta, kur virmo sirsnība

Pievienot komentāru
Foto: “Labestības dienas” zvanu centrs – vieta, kur virmo sirsnība
Foto: Sabīne Zvirbule/ Skaties.lv

LNT labdarības akcija ”Labestības diena” rit pilnā sparā. No 21. maija nedēļas garumā ikvienam ir iespējams sekot līdzi notikumiem zvanu centrā.

Šajās dienās uz ziedotāju zvaniem jau atbildējuši vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki, – tostarp Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Ziedot iespējams, zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu ir 1,42 euro).

Ceturtdien, 24. maijā aizrit ceturtā diena, kad darbojas zvanu centrs – šo dienu laikā saņemti zvani un laba vēlējumi no vairākiem cilvēkiem visā Latvijā. 

Jau vēstīts, ka pirmdien, 21. maijā, uz zvaniem atbildēja Iveta Vējone, Liene Dambiņa, Māris Grigalis, Jana Duļevska un Kristaps Rasims.

Savukārt otrdien jebkurš ziedotājs varēja sazināties ar Nauri Brikmani, Adrianu Miglāni, Agnesi Rakovsku, Elitu Patmalnieci un Māru Upmani- Holšteinu.

Trešdien ziedotājus uzklausīja Raimonds Vējonis, Oskars Lepers, Olga Rajecka, Kristaps Tālbergs un Ieva Bondare.

Jau vēstīts, ka notiekošo “Labestības dienas” zvanu centrā visas nedēļas garumā regulāros pieslēgumos būs iespējams vērot portālā Skaties.lv, kā arī kanālā LNT ik dienu plkst. 17.58 un plkst. 21.10.

Tāpat līdz 27. maijam norisinās radio ”Star FM” aktivitāte ”Paldies Tev, ka ziedoji!”. Tās ietvaros ētera personības saka paldies tiem, kuri ziedojot norādījuši, ka vēlas, lai viņiem tiktu izteikta publiska pateicība. Arī Tu vari paspēt noziedot un dzirdēt ”paldies” par labi padarītu darbu!

Dodies uz “Skaties.lv/labestibasdiena“, ziedo un atstāj nepieciešamo informāciju.

Šogad LNT un sadarbības partneru – “Rimi” un Bērnu slimnīcas fonda – sirsnīgajā akcijā līdzcilvēkus aicinām ziedot akcijas vēstnešiem – Agnijai, Robertam, Veronikai, brāļiem Kristoferam un Emīlam, – un vēl 14 bērniem visā Latvijā, kuriem nepieciešamais atbalsts nav valsts apmaksāts.

Summa, kas šogad nepieciešama visu bērnu atbalstam, ir 126 730 eiro.

Arī šogad notiks tradicionālais “Labestības dienas” koncerts, kurā populāri skatuves mākslinieki atgādinās, ka ikviens no mums var palīdzēt mainīt kāda bērna un viņa ģimenes dzīvi. Koncerts norisināsies svētdien, 27. maijā, Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā, un tiešraidē to ikviens varēs vērot kanālā LNT plkst. 21.05.

Ziedo “Rimi” un “Supernetto” veikalos, “www.bsf.lv”, kā arī zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu ir 1,42 euro).