FOTO: Ķirsons lielveikalā atver 200 000 eiro vērtu kafejnīcu

Pievienot komentāru
FOTO: Ķirsons lielveikalā atver 200 000 eiro vērtu kafejnīcu
Foto: F64

Pazīstamās ēdināšanas ķēdes Lido vadītājs Gunārs Ķirsons uzsācis darbību jaunā ēdināšanas segmentā, izveidojot pirmo latviešu virtuvi līdzi ņemšanai – veikalu-kafejnīcu Ķirsons. Koncepta, kas iekļauj jaunu zīmolu, dizainu un sortimentu, izveidē uzņēmums ieguldījis ap 200 000 eiro.

“Cilvēku labsajūta un veselība ir lielā mērā atkarīga no ēdiena, tāpēc kvalitāte ir Lido filozofijas pamatā. Cilvēku dzīvesstils un ēšanas paradumi mainās, tāpēc ir jāiet līdzi laikam, piedāvājot mūsdienīgu sortimentu, iepakojumu un pasniegšanas veidu, bet atstājot nemainīgu vienu lietu – labu ēdienu. Pretēji anonīmajām kafejnīcu izkārtnēm, kas nesniedz informāciju ne par attiecīgo uzņēmumu īpašniekiem, ne produktu izcelsmi, jaunais zīmols Ķirsons ir mans godavārds un kvalitātes garants mūsu klientiem,” akcentē Lido īpašnieks un padomes priekšsēdētājs Ķirsons.

Veikala-kafejnīcas koncepta mērķis ir mainīt priekšstatu par virtuvi līdzi ņemšanai jeb tā dēvēto take-away, kas līdz ar mūsdienu dinamisko dzīvesveidu kļūst arvien populārāks. Ar plašo, pārdomāto sortimentu Ķirsons parāda, ka līdzi ņemamais ēdiens var būt svaigs, uzturvērtībām bagāts un gatavots no Latvijas produktiem.

Veikala-kafejnīcas Ķirsons atklāšana:

Jaunās ēdināšanas vietas dizaina autore ir māksliniece Evija Ķirsone, ar kuru kopā izveidots koncepts, kurā var gan ērti iegādāties produktus līdzi ņemšanai, gan baudīt garšīgu maltīti uz vietas kafejnīcā. Papildus tradicionālajiem Lido ēdieniem Ķirsons piedāvā būtiskus jaunievedumus, kas radīti sadarbībā ar Lido uztura speciālisti Alisi Kindzuli – veselīgas pilngraudu sviestmaizes līdzi ņemšanai, vitamīniem bagātus kokteiļus no jogurta, augļiem un ogām, kā arī īpašus uzkodu komplektus ar pārdomātu uzturvērtību.

“Pirmie darbības rezultāti priecē ar pozitīvām atsauksmēm un liecina, ka klienti ir gatavi izmēģināt jaunumus – pirmajās Ķirsons darbības nedēļās visvairāk pieprasīti bijuši tieši veselīgie komplekti, sviestmaizes un kokteiļi,” skaidro Lido valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa. Viņa arī piebilst, ka Lido rūpīgi vērtēs jaunā koncepta panākumus, lai plānotu tā attīstību gan Latvijā, gan ārpus tās.

“Uzturs ir ne tikai nozīmīga dzīvesveida sastāvdaļa, bet veselības un augstu darba spēju pamats. Zinātnieki ir nākuši klajā ar datiem, ka 60% no nāves cēloņiem visā pasaulē ir saistīti ar neinfekciozām slimībām, kur viens no galvenajiem riska faktoriem ir neveselīga un nekvalitatīva uztura uzņemšana ilgtermiņā,” akcentē Lido uztura speciāliste Alise Kindzule.

64 kvadrātmetru lielā ēdināšanas vieta izvietota tirdzniecības centra Galleria Riga ēkā, Dzirnavu ielā 67. Tās klientiem iespējams izvēlēties no aptuveni 200 dažādiem ēdieniem un dzērieniem, tostarp arī jau iemīļotiem Lido gaļas, kulinārijas un konditorijas produktiem.