FOTO: Jūrmala ar satraukumu sagaida Zviedrijas kroņprincesi

Komentāri
FOTO: Jūrmala ar satraukumu sagaida Zviedrijas kroņprincesi
Foto: LETA / AFP

Pirmdien sarunā ar Viņas Karalisko Augstību Zviedrijas kroņprincesi Viktoriju Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica apsprieda nevalstisko organizāciju darbību un īpaši palīdzības sniegšanu bērniem ar īpašajām vajadzībām, informē Ārlietu ministrija.

Kroņprincese Viktorija aktīvi iesaistās projektos, kuru mērķis ir sniegt palīdzību bērniem ar īpašajām vajadzībām, savukārt Kalniņa-Lukaševica ir valdes locekle nevalstiskajā organizācijā “Caritas”, kura sniedz atbalstu audžuģimenēm, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm, kā arī atbalsta ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

Skaties foto no Jūrmalas tikšanās un princeses ikdienas:

Zviedrijas kroņprincese Viktorija ir ieradusies Latvijā, lai piedalītos ES Stratēģijas Baltijas jūras reģionam 6. ikgadējā foruma atklāšanā, kas notiek Jūrmalā 15. jūnijā. Šī ir viņas otrā darba vizīte Latvijā pēdējā gada laikā. Kroņprincese uztur aktīvu sabiedrisko dzīvi, īpaši pievēršas vides aizsardzības jautājumiem un palīdzībai bērniem.

Kroņprinceses Viktorijas fonds tika nodibināts 1997. gadā, lai atbalstītu bērnus ar kustību traucējumiem un hroniskām slimībām. Kroņprincese ir arī patronese iniciatīvai “Ilgtspējīga jūra,” kas vērsta uz Baltijas jūras reģiona attīstību. Kroņprinceses vizīti Jūrmalā rīko Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl