FOTO: Jūrmala ar satraukumu sagaida Zviedrijas kroņprincesi

Komentāri
FOTO: Jūrmala ar satraukumu sagaida Zviedrijas kroņprincesi
Foto: LETA / AFP

Pirmdien sarunā ar Viņas Karalisko Augstību Zviedrijas kroņprincesi Viktoriju Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica apsprieda nevalstisko organizāciju darbību un īpaši palīdzības sniegšanu bērniem ar īpašajām vajadzībām, informē Ārlietu ministrija.

Kroņprincese Viktorija aktīvi iesaistās projektos, kuru mērķis ir sniegt palīdzību bērniem ar īpašajām vajadzībām, savukārt Kalniņa-Lukaševica ir valdes locekle nevalstiskajā organizācijā “Caritas”, kura sniedz atbalstu audžuģimenēm, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm, kā arī atbalsta ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto no Jūrmalas tikšanās un princeses ikdienas:

Zviedrijas kroņprincese Viktorija ir ieradusies Latvijā, lai piedalītos ES Stratēģijas Baltijas jūras reģionam 6. ikgadējā foruma atklāšanā, kas notiek Jūrmalā 15. jūnijā. Šī ir viņas otrā darba vizīte Latvijā pēdējā gada laikā. Kroņprincese uztur aktīvu sabiedrisko dzīvi, īpaši pievēršas vides aizsardzības jautājumiem un palīdzībai bērniem.

Kroņprinceses Viktorijas fonds tika nodibināts 1997. gadā, lai atbalstītu bērnus ar kustību traucējumiem un hroniskām slimībām. Kroņprincese ir arī patronese iniciatīvai “Ilgtspējīga jūra,” kas vērsta uz Baltijas jūras reģiona attīstību. Kroņprinceses vizīti Jūrmalā rīko Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl