Komentāri
FOTO: izmantojot zirgu, suņus un motociklus, policisti bērniem stāsta par drošību
Valsts policija

Pirmdien, 7. septembrī, policisti ciemojās Rīgas Teikas vidusskolā un atgādināja bērniem par drošību.

Sākoties jaunajam mācību gadam, Valsts policija vēlas atgādināt ikvienam skolēnam par drošību uz ceļa, ārpus skolas un mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ciemošanās laikā policisti stāstīja bērniem par drošību uz ceļa, atgādinot, ka ir būtiski ievērot ceļu satiksmes noteikumus, jo tā ir iespējams izvairīties no nepatīkamām situācijām un droši nokļūt līdz skolai vai mājām.

Tāpat bērni varēja vērot policijas zirgu, kā arī dienesta suņu paraugdemonstrējumus. Bērni uzzināja, kur un kā patrulē policijas zirgi, savukārt dienesta suņi demonstrēja savus ikdienas pienākumus – pēdu un mantu meklēšana, dzīšanās pakaļ noziedzniekam u.c. Skolēni varēja izpētīt arī policijas trafarētos transportlīdzekļus – automašīnas un motociklu.

Foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl