Komentāri
FOTO: ieslodzīto pārvadāšanai iegādātas jaunas automašīnas
Foto: F64

Pirmo reizi ieslodzīto pārvešanai no cietumiem uz ārstniecības iestādēm iegādātas jaunas automašīnas. Līdz šim ieslodzītos pārvadāja ar ikdienas dienesta transportlīdzekļiem, kuri nav īpaši aprīkoti un kuriem jāiekļaujas kopējā transporta plūsmā.

Tagad Ieslodzījuma vietu pārvalde iegādājusies četrus operatīvos transportlīdzekļus. Tie tiks nodoti Liepājas, Brasas, Valmieras un Olaines cietumam. Jaunās automašīnas izmaksājušas 173 000 eiro, neskaitot PVN.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tās aprīkotas ar divām videokamerām, kā arī iekārtu, kas fiksē bākuguns un skaņas signāla izmantošanas laiku. Savukārt specializēta programmatūra attēlos transportlīdzekļa atrašanās vietu un ļaus piekļūt video plūsmai un citiem datiem.

Kā norāda pārvalde, ikdienā uz ārstniecības iestādēm tiek pārvadāti dažādas bīstamības pakāpes ieslodzītie, un viņu vidū ir arī tādi, kuriem ir nosliece uz bēgšanu vai uzbrukumu.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl