Komentāri
FOTO: glābēji mācībās imitē ēkas sagrūšanu un cilvēku evakuāciju! Iedzīvotāji aicināti nesatraukties
FOTO: Jānis Zvērs ()

Šodien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests rīko plašas mācības Hipokrāta ielā 6. Tajās tiek imitēta ēkas sagrūšana un tās iemītnieku evakuācija.

Šobrīd visā Latvijas teritorijā norisinās kompleksās valsts līmeņa civilās aizsardzības mācības Stormex 2016, tās aizsākās jau pagājušajā nedēļā. Mācībās tiks pārbaudītas valsts un pašvaldību institūciju, operatīvo dienestu un citu iesaistīto organizāciju gatavība, savstarpējā sadarbība un reaģēšanas spējas katastrofu gadījumos.  Tas tiks veikts ar dažādu scenāriju izspēli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mācībās vairāk nekā 50 valsts iestādes, pašvaldības un citas institūcijas izspēlēs 15 dažādas praktiskās un teorētiskās epizodes. Mācības sākās šodien ar desmit pašvaldību civilās aizsardzības komisiju sasaukšanu.

Foto

Plašāk par glābēju mācībām TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl