FOTO: desmitiem veļas mašīnu, žāvēšanas tunelis; atklāta jauna un moderna veļas mazgātava

1 komentārs
FOTO: desmitiem veļas mašīnu, žāvēšanas tunelis; atklāta jauna un moderna veļas mazgātava
FOTO: Monta Jakovela ()

Veļas mazgāšanas un apģērbu ķīmiskās tīrīšanas uzņēmums Irve šodien atklāja jaunu mazgātavu Salaspilī. Tās platība ir 1300 kvadrātmetru, un tā aprīkota ar 17 modernām veļas mazgājamajām mašīnām, 5 žāvētājiem un automātisko kalandru, kas gludina lielos palagus un virspalagus, kā arī automātiski tos glīti saloka.

Irves jaunās ražotnes lielākais lepnums ir Latvijā vienīgais apģērbu žāvēšanas tunelis, kas stundas laikā ar gaisu un tvaiku izžāvē 450–500 apģērba gabalu. Šī ražotne paredzēta korporatīvo klientu darba apģērbu un liela apjoma veļas – viesnīcu gultasveļas, restorānu galdautu un tamlīdzīgi – mazgāšanai.

Jaunajā ražotnē vienas maiņas garums ir 8 stundas, kuras laikā tiek izmazgātas 3–3,5 tonnas veļas. Palielinoties pieprasījumam, Salaspils mazgātavā darbu paredzēts organizēt 3 maiņās, attiecīgi diennakts laikā ražotne ļaus apstrādāt līdz pat 10,5 tonnām veļas.

Foto

Plašāk par jauno mazgātavu TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl