FOTO: daudzbērnu ģimeņu gājiens, lai palielinātu pabalstus

1 komentārs
FOTO: daudzbērnu ģimeņu gājiens, lai palielinātu pabalstus
FOTO: Guntis Meisters ()

Lielo ģimeņu centrs Ģimenes atbalsts šodien rīkoja gājienu un piketu. Uz protesta gājienu ieradās gan ļoti mazs cilvēku skaits. Piketa mērķis – mudināt politiķus nodrošināt lielāku valsts atbalstu daudzbērnu ģimenēm.

Gājiena ar nosaukumu “Vai trešais bērns neskaitās?” dalībnieki pulcējās pie prezidenta mājvietas Rīgas pilī, lai tālāk dotos uz Saeimu un gar Brīvības pieminekli uz Ministru kabinetu. Uz pasākumu ieradās aptuveni 15 cilvēki. Viņi rokās tur plakātus ar saukļiem “Palielināt garantēto minimālo ienākumu” un “Vai trešais bērns neskaitās?” un “Nav problēmu – trūcīgos cilvēkus pabarot var. Problēma ir tā, ka turīgie radījumi nekādi nevar pierīties.” Protesta pastaigu daudzbērnu ģimenes noslēdza pie Ministru kabineta ēkas, kur sastapa citu protestu, kura dalībnieki protestēja pret dzīvokļu denacionalizāciju.

Daudzbērnu ģimene ir ar trim un vairāk bērniem. No nākamā gada ģimenes valsts pabalstu daudzbērnu ģimenēm ar ceturto un nākamajiem bērniem plānots palielināt no pašreizējiem 34,14 eiro līdz 50 eiro.

Foto

Plašāk par protestu TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

  • .
    0 0 0

    .

    Protestus taisa par 3 berniem seit pat viens berns nav verts kur runa par vairakiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl