FOTO: Cūkkūts Uzvaras parkā pēc 9. maija svinībām

28 komentāri
FOTO: Cūkkūts Uzvaras parkā pēc 9. maija svinībām
Foto avots: facebook.com/esiatbildigs

Pēc grandiozajām 9. maija svinībām Uzvaras parkā nākamās dienas rītā redzama īsta cūkkūts – parka celiņu malā mētājas atkritumu maisi, kartona gabali un tukši vienreiz lietojamo ēdienu trauki.

Tādu ainu Uzvaras parkā rītā pēc svinībām novērojuši vairāki aculiecinieki, tāpat par to ziņo arī biedrība Neesi vienaldzīgs, esi atbildīgs. ”Mēs šīs bildes ielikām cūcības dēļ, ne 9. maija dēļ. Un cūcībai nav attaisnojuma, lai kur tā būtu. Kulturāls cilvēks savāks aiz sevis gan Uzvaras parkā, gan Līgo svētkos, gan vienkārši ikdienā,” tā vēsta ieraksts biedrības Facebook lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Jau ziņojām, ka kopumā svinībās Uzvaras parkā sestdien piedalījušies līdz 220 tūkst. cilvēku. Par šādām pasākumus organizējušās biedrības 9.maijs.lv aplēsēm informēja tās vadītājs Vadims Baraņņiks.

Tikmēr policija konkrētu pasākumus apmeklējušo cilvēku skaitu nenosauc, vien norāda, ka ļaužu bijis vairāk nekā pērn, kad 9. maijs bija darba diena. Pērn Uzvaras parkā saskaņā ar organizatoru aplēsēm pulcējās vairāk nekā 150 000 cilvēku.

TOP komentāri

 • Kaspars
  +13 +13 0

  Kaspars

  Tiešām cūkas ! Ušakovs kopā ar saviem krievu kolēģiem kopīgi var iet savākt to visu cūku kūti, neaizmirstiet to kurā valstī jūs atrodaties !
 • vārds
 • Guna Berga
  +8 +8 0

  Guna Berga

  Var redzēt , ka uzvara nosvinēta godam , pat pēc rokeru saieta paliek stipri tīraks , izskatās pēc derevņas kaut kur kalugas apkārtnē

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl