1 komentārs
FOTO: cilvēki pārpludinājuši lidostu Rīga, veidojas “sastrēgums”
Aculiecinieka foto

Lidostā Rīgā pie drošības pārbaudēm pirms izlidošanas veidojas rindas, kādas nākas pieredzēt ļoti reti, ziņo aculiecinieki.

Kā portālam Skaties.lv skaidroja lidostas Rīga pārstāve Elīna Prikule, šāds pasažieru pieplūdums, visticamāk, ir saistīts ar kādu pasākumu, kas nedēļas nogalē noticis Rīgā. Proti, jau pirms nedēļas nogales lidostā tika uzņemti 13 papildu čarterreisi, un šodien pasažieri lido atpakaļ. Turklāt šis papildu cilvēku skaits ir sakritis ar “pīķa” laiku lidostā, kad parasti ir lielāks pasažieru pieplūdums.

Patlaban lidostā Rīga ir atvērts maksimālais drošības kontroļu līniju skaits, un vidējais gaidīšanas laiks pasažieriem ir 30 minūtes, sacīja Prikule.

Viņa pauda, ka pasažieru pieplūdums ir gaidāms arī dienas otrajā pusē, tādēļ pasažieri ir aicināti lidostā ierasties vismaz divas stundas iepriekš pirms lidojuma, lai nerastos lieki satraukumi.

Jāpiebilst, ka lidostā Rīga šāds pasažieru skaita pieplūdums ir visai rets.

Nedēļas nogalē Latvijā norisinājās pasaules čempionāts rallijkrosā. Līdz sezonas noslēgumam atlikuši vēl divi posmi – Vācijā un Argentīnā.

Foto!

Foto – lidosta Rīga citās dienās:

TOP komentāri

  • INTA
    +2 +2 0

    INTA

    NU SASTRĒGUMI SĀKĀS PĒC REKONSTRUKCIJAS,KAD VISIEM JĀIET TIKAI PA VIENU IEEJU,KAUTKĀDS MURGS!!!!!!AGRĀK VISS BIJA NORMĀLI!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl