Komentāri
FOTO: cilvēka glābšanas un atdzīvināšanas paraugdemonstrējumi Rīgā
LETA

Gatavojoties peldsezonas atklāšanai pirmdien, 16. maijā, Ķīpsalas peldvietā Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki demonstrēja savas spējas un ekipējumu, tostarp, notika arī cilvēka glābšanas, transportēšanas un atdzīvināšanas paraugdemonstrējumi.

Glābējus visā valstī satrauc pērnā gada statistika, kad noslīka 70 cilvēki. Rīgā šādas nelaimes nav notikušas – glābti četri peldētāji. 24 atpūtniekiem sniegta medicīniskā palīdzība, pludmalēs atrasti 19 nomaldījušies bērni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Peldsezonā Rīgas pilsētas oficiālās peldvietās Vecāķi, Bābelīte, Vakarbuļļi, Dagavgrīva, Rumbula, Lucavsala un Ķīpsala sabiedrisko kārtību un atpūtnieku drošību uzraudzīs Rīgas Pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki.

Foto:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl