Komentāri

Viens no Dziesmu un deju svētku piektās dienas pasākumiem noritēja Rīgas Latviešu biedrības namā, kur notika bērnu pulciņu konkurss Rakstu darbi. Tajā vairāk nekā 200 bērnu demonstrēja pašu darinātus tērpus.

Daži bērni tērpus šai skatei darinājuši vairākus mēnešus, daži – tikai dažas dienas. “Tērpus taisījām dažus mēnešus. Bija grūti, bet mēs tikām galā un izveidojām tērpus,” LNT Ziņām stāsta Daniela, Mārupes vidusskolas skolniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bērni, darinot tērpus, likuši lietā izdomu, un daži no tērpiem ir tapuši no visai netradicionāliem materiāliem, piemēram, žalūzijām. Savukārt daudz tautiskāki motīvi – Bārtas brunči ar sarkano jostu – ievīti liepājnieču tērpos.

Izrādās, tērpu var darināt arī puiši, un tas nemaz neesot grūti. Normunds un Mārtiņš no Jūrmalas sākumskolas Atvase stāsta: “Nebija nemaz tik traki, tērpam gan kaut kur divas dienas vajadzēja.”

Skaties un brīnies, ko var bērni!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl