FOTO: atmosfēra stadionā Latvijas futbola izlases spēlē pret Portugāles izlasi!

Komentāri

Šodien Latvijas futbola izlase 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra mačā Rīgā uzņem pērnā gada Eiropas čempioni Portugāli, kuras kapteinis ir pagājušā gada pasaules labākais futbolists Krištianu Ronaldu. Skonto stadions ir pilns ar futbola faniem.

Portugāles izlase šobrīd uzvar ar trīs vārtu pārsvaru 0:3. Uz spēli ir ieradušies arī Portugāles izlases fani. Savukārt Latvijas izlases mazajiem faniem ir rokās plakāti ar aicinājumu Portugāles izcilajam spēlētājam Krištianu Ronaldu sniegt autogrāfu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienā brīdī otrajā puslaikā uz laukuma uzskrēja kāds mazs futbola fans.

Foto – atmosfēra Latvijas un Portugāles spēlē

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl