FOTO: atklāta par gandrīz 3 miljoniem renovētā sociālā māja

Komentāri
FOTO: atklāta par gandrīz 3 miljoniem renovētā sociālā māja
Foto: Guntis Meisters

Šodien Rīgā, Aglonas ielā 35/1, atklāja renovētu sociālo dzīvojamo māju, kuras remonts izmaksāja teju trīs miljonus. Kā noskaidroja TV3 Ziņas, citi cilvēki gaidījuši gadiem rindā, bet citi tikai mēnesi.

Ēkā būs 215 dzīvokļi tiem rīdzinieki, kuri ir reģistrējušies sociālo dzīvokļu rindā. Savukārt ēkas cokolstāvā izbūvētas telpas Rīgas Sociālajam dienestam. Māja Aglonas ielā tika uzcelta 1967. gadā, tā tika izmantota kā kopmītne vai dienesta viesnīca celtniekiem un ar dzelzceļu saistītu organizāciju darbiniekiem. 90. gados šī ēka tika nodota pašvaldības rīcībā, un tajā dzīvojamās telpas tika izīrētas tām personām, kurām pienācās dzīvojamā platība ar daļējām ērtībām. 2014. gadā tika pieņemts lēmums šo ēku pārbūvēt par sociālo dzīvojamo māju. Kopējas projekta izmaksas ir 2,957 miljoni eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Plašāk par jauno sociālo māju TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl