FOTO: atklāta par gandrīz 3 miljoniem renovētā sociālā māja

Komentāri
FOTO: atklāta par gandrīz 3 miljoniem renovētā sociālā māja
Foto: Guntis Meisters

Šodien Rīgā, Aglonas ielā 35/1, atklāja renovētu sociālo dzīvojamo māju, kuras remonts izmaksāja teju trīs miljonus. Kā noskaidroja TV3 Ziņas, citi cilvēki gaidījuši gadiem rindā, bet citi tikai mēnesi.

Ēkā būs 215 dzīvokļi tiem rīdzinieki, kuri ir reģistrējušies sociālo dzīvokļu rindā. Savukārt ēkas cokolstāvā izbūvētas telpas Rīgas Sociālajam dienestam. Māja Aglonas ielā tika uzcelta 1967. gadā, tā tika izmantota kā kopmītne vai dienesta viesnīca celtniekiem un ar dzelzceļu saistītu organizāciju darbiniekiem. 90. gados šī ēka tika nodota pašvaldības rīcībā, un tajā dzīvojamās telpas tika izīrētas tām personām, kurām pienācās dzīvojamā platība ar daļējām ērtībām. 2014. gadā tika pieņemts lēmums šo ēku pārbūvēt par sociālo dzīvojamo māju. Kopējas projekta izmaksas ir 2,957 miljoni eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Plašāk par jauno sociālo māju TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl