2 komentāri
FOTO: ar saukļiem Nē cietsirdībai 50 cilvēki protestē pret dzīvnieku izmantošanu Rīgas Cirkā

Protestā pret savvaļas sugu dzīvnieku izmantošanu cirka izrādēs 25. septembrī pie Rīgas Cirka pulcējās vairāk nekā 50 cilvēku. Protesta akcijas turpināsies visu nedēļas nogali pirms katras Gigantisko strūklaku šova pirmizrādes.

Protesta dalībnieki aicināja Rīgas Cirku pārtraukt cietsirdību pret dzīvniekiem, turot rokās plakātus ar uzrakstiem ”Cietums”, ”Nē cietsirdībai”, ”Neviens dzīvnieks cirkā nav labprātīgi”, ”Par cilvēcīgu cirku”, ”Cirkam jā, bet bez dzīvniekiem”, ”Dzīve pie ķēdes nav dzīve” un citus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Informējot cirka darbiniekus, izrāžu apmeklētājus un garāmgājējus par labturības problēmām, kas saistītas ar savvaļas sugu dzīvnieku izmantošanu cirkā, tika atskaņoti audioieraksti par dzīvnieku dzīves apstākļiem savvaļā un cirkā.

”Rīgas Cirka vadības nemitīgā atrunāšanās, ka dzīvniekiem cirkā klājas labi, neiztur kritiku. Neskaitāmi zinātniski pētījumi pierāda, un nupat arī Eiropas Veterinārārstu federācija ir atzinusi, ka savvaļas sugu dzīvnieku labturība nav iespējama cirka apstākļos,” norāda biedrības Dzīvnieku brīvība valdes locekle Katrīna Krīgere.

”Ir cietsirdīgi turēt dzīvniekus tiem nepiemērotos apstākļos un sagādāt viņiem ciešanas peļņas nolūkos,” viņa sacīja.

Foto:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl