FOTO: ar bungām, karogiem un plakātiem rokās studenti dodas protesta gājienā

Komentāri
FOTO: ar bungām, karogiem un plakātiem rokās studenti dodas protesta gājienā
FOTO: Monta Jakovela ()

Aptuveni tūkstoš studentu Rīgā sapulcējušies pie Saeimas. Viņi pieprasa adekvātu finansējumu augstākajai izglītībai. Gājienā piedalās gan studenti, gan arī vairāku augstskolu vadība un mācībspēki.

Gājienam pulcējušies studenti no dažādām Latvijas pilsētām, pārstāvot gan valsts, gan arī reģionālās augstskolas. Dalībniekiem līdzi ir augstskolu un fakultāšu karogi un plakāti, kā arī skaņu pastiprinošas ierīces. Studenti ir sabraukuši no visas Latvijas, lai piedalītos protesta gājienā Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Studenti sapulcējās Strēlnieku laukumā, pēc tam devās gājienā uz Saeimu. Pēc tam studējošie dosies līdz Finanšu ministrijai, savukārt akcijas noslēgums plānots pie Izglītības un zinātnes ministrijas.

Foto

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl