FOTO: ar bungām, karogiem un plakātiem rokās studenti dodas protesta gājienā

Komentāri
FOTO: ar bungām, karogiem un plakātiem rokās studenti dodas protesta gājienā
FOTO: Monta Jakovela ()

Aptuveni tūkstoš studentu Rīgā sapulcējušies pie Saeimas. Viņi pieprasa adekvātu finansējumu augstākajai izglītībai. Gājienā piedalās gan studenti, gan arī vairāku augstskolu vadība un mācībspēki.

Gājienam pulcējušies studenti no dažādām Latvijas pilsētām, pārstāvot gan valsts, gan arī reģionālās augstskolas. Dalībniekiem līdzi ir augstskolu un fakultāšu karogi un plakāti, kā arī skaņu pastiprinošas ierīces. Studenti ir sabraukuši no visas Latvijas, lai piedalītos protesta gājienā Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Studenti sapulcējās Strēlnieku laukumā, pēc tam devās gājienā uz Saeimu. Pēc tam studējošie dosies līdz Finanšu ministrijai, savukārt akcijas noslēgums plānots pie Izglītības un zinātnes ministrijas.

Foto

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl