FOTO: apskati, kā šodien talkoja Lielās talkas dalībnieki!

1 komentārs
FOTO: apskati, kā šodien talkoja Lielās talkas dalībnieki!
Foto: LETA

Visā Latvija šodien norit Lielā talka – diena, kad cilvēki dodas talkā Latvijai ceļā uz tīrākās valsts titulu. Līdz pat plkst. 15.00 oficiāli un arī ilgāk neoficiāli, visā valstī cilvēki ir pulcējušies talkošanas vietās, kurās plānota gan atkritumu vākšana, gan dažādas vides labiekārtošanas aktivitātes.

Talkot vēl var paspēt apskatot akcijas mājas lapu www.talkas.lv sadaļā Kartes, kur apskatāmas aptuveni 1600 oficiāli reģistrētās talku vietas, ko organizē aktīvākās pašvaldības, izglītības iestādes, organizācijas, uzņēmumi, kā arī brīvprātīgie entuziasti.

Skaties.lv savukārt piedāvā apskatīt, kā cilvēki šodien ir talkojuši!

Rīta pusē Lielajā talkā iesaistījušies 48 000 cilvēku

Tikmēr Lietās talkas organizatori ziņo – rīta pusē Lielajā talkā iesaistījušies vismaz 48 000 cilvēku. Kā norāda pasākuma rīkotāji, daudzviet aktīva talkošana sākas vien ap pusdienlaiku, tāpēc precīzs talkas dalībnieku skaits būs zināms vien pēc talkas oficiālā laika beigšanās.

Pašlaik visaktīvāk atkritumi tiek vākti un vide tiek labiekārtota Vidzemē, Rīgas apkārtnē un Latgalē. Daļā vietu jau darbi ir pabeigti un atkritumi ir savākti. Taču daudzviet cilvēki vēl tikai sāk pulcēties.

Talkā atrastas arī dažādas interesantas lietas, piemēram, paklājs, dīvāns, kurpes, govs galvaskauss, izlietne, policijas lenta, daudz riepu un televizoru.

“Liels paldies visiem, kas ir izgājuši ārā un saņēmušies talkot šogad. Un arī tie, kas vēl nav iesaistījušies – vēl ir iespēja uz dažām stundām pievienoties kādai no oficiālajām talkošanas vietām, kuras var atrast mājas lapā www.talkas.lv,” aicina Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

Talkas organizatori ir saņēmuši arī informāciju par to, ka daži talkotāji jau sakopuši savu oficiālo talkas punktu un devušies palīgā citiem tuvējiem punktiem.

Foto