“Forevers”: Darbā atgriezusies gandrīz puse darbinieku, kuriem bija konstatēts Covid-19

2 komentāri
“Forevers”: Darbā atgriezusies gandrīz puse darbinieku, kuriem bija konstatēts Covid-19
PAULA ČURKSTE, LETA

Gaļas pārstrādes uzņēmumā “Forevers” pēc izārstēšanās no Covid-19 darbā atgriezušies 13 no 30 saslimušajiem darbiniekiem, aģentūru LETA informēja kompānijas uzņēmuma sabiedrisko attiecību konsultante Inga Galkina.

Viņa norādīja, ka ārstēšanos mājas apstākļos vēl turpina 17 darbinieki. Daļa no viņiem patlaban vēl gaida ģimenes ārsta un epidemiologu savstarpējo lēmumu par to, kad stingro izolāciju varēs pārtraukt, ņemot vērā katra individuālā gadījuma slimības gaitu.

Galkina akcentēja, ka aizvadītajās dienās uzņēmumā nav konstatēti jauni saslimšanas gadījumi, kas liek piesardzīgi, bet tomēr cerīgi domāt, ka situācija ir stabilizējusies un lokālos saslimšanas gadījumus ar visiem pastiprinātajiem drošības un veselības pasākumiem ir izdevies minimizēt. “Vienlaikus, sekojot līdzi Covid-19 izplatībai sabiedrībā, kā arī apzinoties infekcijas mainīgo dabu, ievērojam Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) rekomendācijas un atkāpes uzņēmuma iekšienē ieviestajiem drošības pasākumiem nav plānotas,” teica uzņēmuma pārstāve.

Galkina informēja, ka pirmā saslimšana kādam no darbiniekiem fiksēta 17. septembrī.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka septembrī gaļas pārstrādes uzņēmumā “Forevers” tika konstatēts Covid-19 uzliesmojums.

Kā liecina informācija “Firmas.lv”, kompānija “Forevers” reģistrēta 1996. gadā, un tās pamatkapitāls ir 6,305 miljoni eiro. “Forevers” ražo desas, cīsiņus, kūpinājumus, kā arī svaigas gaļas produkciju. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Andrejs Ždans.

2018. gadā “Forevers” strādāja ar 37,535 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga 2,8 reizes – līdz 2,887 miljoniem eiro. Kompānijas 2019. gada finanšu rezultāti pagaidām nav publiskoti.

Atbilstoši “Firmas.lv” datiem uzņēmumā pērn strādāja 308 cilvēki.