3 komentāri

Valdība konceptuāli atbalstījusi priekšlikumu valsts amatpersonām deklarācijā sniegt ziņas arī par kopdzīves partneri. Šādus likuma labojumus ir sagatavojusi Finanšu ministrija.

Tā atzīst, ka patlaban ir apgrūtināta amatpersonu finanšu efektīva pārbaude, jo deklarācijā nav jānorāda tās personas, ar kurām amatpersonas dzīvo kopā un ar kurām ir kopīga saimniecība, ja viņi nav laulātie vai radinieki. Likuma izmaiņas paredz, ka turpmāk būtu jādeklarē kopdzīves partneris.

Runa ir arī par viendzimuma attiecībām, tāpēc finanšu ministre piedāvā šīs ziņas iekļaut deklarācijas nepubliskojamajā daļā.

 

Dana Reizniece-Ozola
finanšu ministre, ZZS

Ja tā ir nedalīta un viena saimniecība, tad arī viendzimuma kopdzīve. Tieši tas ir arī iemesls, kādēļ, mūsuprāt, nebūtu pareizi šo informāciju publiskot. Mums nav svarīgi “mazgāt” kāda cilvēka privāto dzīvi publiskajā telpā. Mums ir svarīgi, lai šī informācija būtu pieejama darbam gan Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam, gan Valsts ieņēmumu dienestam.

 

 

Par piedāvātajām izmaiņām, kas ir izraisījušas pretrunīgu vērtējumu, plašāk – LNT Ziņu sižetā!

TOP komentāri

 • D
  +1 +1 0

  D

  Tad jābūt spēkā esoam partnerattiecību likumam! Citādi tas ir bulšits;P
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Ikvienu likumu var aizvest līdz absurdam, lai nebūtu kaut kas jāmaina. Zaglis vienmēr atradīs, ko zagt,izvirtulis atradīs zanķi, dzērājs točku,kamēr par noziegumiem mazos liks cietumā, bet lielos pārrotēs vai ļaus aizbraukt uz ārzemēm gadiem"ārstēties", bet iestades plātīs rokas, tā arī kulsimies.
 • otto
  0 0 0

  otto

  vistieshaakais partneris ir darba deveejs jebkurai stradajoshai personai . 8 h pavadu pie vinna!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl