FKTK tur aizdomās “Trasta komercbankas” administratoru ļaunprātībā; lūgs tiesu viņu atcelt no amata

1 komentārs
FKTK tur aizdomās “Trasta komercbankas” administratoru ļaunprātībā; lūgs tiesu viņu atcelt no amata
Foto: LETA

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) tomēr vēlreiz lūgs tiesu atcelt Ilmāru Krūmu no “Trasta komercbankas” likvidācijas procesa vadīšanas. TV3 iepriekš jau ziņoja, ka policija sākusi izmeklēšanu pret administratoru aizdomās par pārkāpumiem bankas līdzekļu pārvaldībā.

Banku uzraugs tagad secinājis, ka Krūms neatbilst Kredītiestāžu likumā noteiktajām prasībām un viņa rīcība pat uzskatāma par ļaunprātīgu. Gada laikā, kopš Krūms uzraudzījis “Trasta komercbankas” likvidāciju, iestāde novesta līdz bankrotam, ļaujot viņam pašam nopelnīt 6 miljonus eiro.

Viņš arī iepriekš licis šķēršļus maksātnespējas administratoru maiņai, nomelnojot savu iespējamo pēcteci. Galīgais lēmums par Krūma atcelšanu no “Trasta komercbankas” administratora amata jāpieņem tiesai.

TOP komentāri

  • pilsonis
    0 0 0

    pilsonis

    Paskatoties šī cilvēka godīgajās acīs, liekas neticami, ka viņš varētu būt blēdis un piesavināties lielas summas. Ja nu vienīgi dažus miljonus kārtības labad - kā jau tas pie mums pieņemts, ja pieejama liela nauda un neviens nesit pa pirkstiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl