1 komentārs

Mūsdienu jaunieši ir daudz zinošāki un radošāki nekā daudziem šķiet – tā šorīt “900 sekundēs” sacīja Aizkraukles novada vidusskolas fizikas skolotāja Ludmila Belogrudova. Viņa atzīst, ka šodien tieši skolotājam ir jāmainās.

Viņasprāt, skolotājam ir jābūt līderim, jāinteresējas pašam par dzīvi un jāmācās daudz jaunu prasmju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot skolēnu nepatiku pret eksaktajām zinātnēm, L. Belogrudova pieļauj, ka tas ir mīts. Šajā ziņā jaunieši ir lietišķāki, jo darīs to, kam saskata jēgu. “Mēs redzam skolēnu, kurš knapi reizina 3×3, taču ar pirmo reizi nokārto autovadītāja eksāmenu. ”

Daudzi skolēni uz pārbaudes darbiem izmanto arī špikerus, taču Aizkraukles novada skolotāja par to nav nosodoša – viņa priecājas par bērnu radošumu un atzīst, ka šādi “palīglīdzekļi” ir kārtīgs izaicinājums skolotājiem. “Kā mēs priecājamies, ka viņi raksta špikerus! Jo viņi raksta. Un, lai uzrakstītu, viņi kaut ko izlasa,” stāsta skolotāja.

Video: intervija ar Ludmilu Belogrudovu

TOP komentāri

  • Anita Daugello
    +2 +2 0

    Anita Daugello

    Mums latviešu valodas skolotājs pat lika uzrakstīt špiķerus,bet pirms eksāmena tie jāatrāda un jāatdod. Un tā katrs vismaz kaut ko bij izlasījis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl