Fitnesa nozare lūgs valdību atcelt aizliegumu grupu sporta nodarbībām

Latvijas vadošie fitnesa klubi vērsīsies valdībā ar lūgumu pārskatīt lēmumu no sestdienas aizliegt grupu sporta nodarbības iekštelpās. Tiek pausta neizpratne, kā bezkontakta sportošana četru kvadrātmetru zonā katram cilvēkam var būt vairāk bīstama nekā privāta ballīte 30 cilvēkiem bez distances un ar dzeršanu.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Mārīte Bruža
 • Rasma

  Rasma

  Vai tad Jums kauna galīgi vairs nav,kad lūgsiet valdību atļaut aktivitātes sportošanā? Ja esiet normāli un psihiski veseli cilvēki tad apjēdziet ko Jūs vēlaties lūgt? Uzgaidiet un tad jau laiks rādīs,vai mēs pieveiksim šo Covid vai vīruss pieveiks visu mūsu tautu! Padomājiet -kā lai valdība lai iet uz šādu soli ?
 • Es

  Es

  ir atšķirība vai elsodami tušs tajās aizsmakušajās zālēs, kopīgi dušā iet u.t.t ir daudz citu aktīvu sporta viedu... kāds valsts atbalsts- es nepiekrītu ar saviem nodokļiem apmaksāt kāda biznesa risku...
 • Endija Rozenberga

  Endija Rozenberga

  Fantastiska domāšana- bērns apmeklē peldēšanas nodarbības grupā- ūdens+fiziska slodze ūdenī+daudz hlors= aizliegts! Tirdzniecības centri+ maskas= droši! Treniņi sporta zālē+uzlabota veselība= aizliegts; Tusiņi bāros+ alko= atļauts līdz 24:00= jo C19 līdz tam nav aktīvs!
  • Edgars Rusiņš

   Edgars Rusiņš

   Endija Rozenberga c19 ir veselīgs dzīves veids, viņš nedzer
  • Vita Eglīte

   Vita Eglīte

   Edgars Rusiņš un mainās laikam līdzi, gluži kā Rainis teicis...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!