Finanšu shēmas reklamētājs deputāts Pankratovs atvainojas sabiedrībai

0 Komentāru
Finanšu shēmas reklamētājs deputāts Pankratovs atvainojas sabiedrībai
LETA

“Laba politiskā mācību stunda. Es atvainojos visiem,” – ar šādiem vārdiem Rīgas domes deputāts Ruslans Pankratovs pauda nožēlu par video, kurā reklamējis apšaubāmu finanšu struktūru, solot ieguldītājiem 360% peļņu gadā.

Viņš taisnojas, ka klipā piedalījies kā aktieris un to nemaz nebija paredzēts publiskot, lai gan video filmēts domes telpās un viņš materiālā akcentē, ka ir deputāts.

Internetā izplatītajā video Pankratovs uzsver savu, Rīgas domes deputāta amatu, aicinot cilvēkus ieguldīt naudu ūdeņraža superdzinēja izveidē, solot par to galvu reibinošu peļņu. Kad video nāca atklātībā, deputāts savā Facebook kontā uzrakstīja garu vēstuli, saucot notikušo par politisku kampaņu, kas vērsta pret viņu. Pankratovs akcentē, ka video nebija paredzēts izplatīt, un viņš nožēlo tā nonākšanu apritē. Deputāts uzskata, ka video darbojies kā aktieris, nevis tautas pārstāvis, un video filmētāji viņu apmānījuši, publiskojot safilmēto.

“Tā ir taisnība, esmu tālu no pilnības, taču 2002. gadā pabeidzu aktieru skolu un sāku filmēties kino, tai skaitā arī reklāmās, vēl ilgi pirms darba pašvaldībā. Piekrītu, ka pieļāvu nepiedodamu kļūdu, nepanākot garantiju, ka video tiks iznīcināts. Uzticējos producentam. Vainīgs, ”uzrāvos”, vajadzēja rīkoties uzmanīgāk,” pauda Pankratovs.

Vēlāk gan Pankratovs savu ierakstu pamatīgi saīsināja, atstājot īsāku vēstījumu. Komentāru sadaļā ierakstu atstājis arī saskaņietis, Saeimas deputāts Vitālijs Orlovs, kurš pārmet partijas biedram superdzinēja firmas akciju nereģistrēšanu deklarācijā.

Atbildē Pankratovs uzsvēris, ka viņam nemaz neesot apšaubāmā, Latvijā nelicencētā uzņēmuma akciju. TV3 Ziņām Pankratovs komentārus sniegt nevēlējās. Ar īsziņas starpniecību viņš aicināja visus interesējošos jautājumus uzdot ūdeņraža superdzinēja popularizējošās firmas pārstāvjiem.

Video

0 Komentāru