Komentāri
Finanšu policistam Pīlāgam par kukuļņemšanu piespriež 3,5 gadus cietumā
LETA

Bijušajam Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvaldes (FPP) Iekšējās drošības daļas izmeklētājam Alvim Pīlāgam piespriesti trīs gadi un seši mēneši cietumsoda – šādu lēmumu nemainīgu atstājusi Rīgas apgabaltiesa, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija.

Tādējādi negrozīts palicis pirmās instances tiesas spriedums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Pīlāgam piespriests arī naudas sods 1,6 tūkstošu eiro apmērā.

Tiesnese 20. maijā paziņos datumu, līdz kuram tiks sagatavots pilns nolēmums. Pēc tam, kad nolēmums būs pieejams, desmit dienu laikā tas būs pārsūdzams kasācijas kārtībā.

Iepriekš kopā ar Pīlāgu uz viena apsūdzēto sola sēdās arī viņa kādreizējais kolēģis Ivo Vite, taču 2013. gadā tiesa lietu sadalīja. Pērnā gada janvārī liet tika nosūtīta Rīgas rajona tiesai.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2009. gada 29. maijā, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijas pārvaldes Iekšējās drošības daļas izmeklētāju Alvi Pīlāgu, konstatēja, ka Pīlāgs, nesaņemot  rakstveida atļauju, 2008. gada 24. oktobrī savienojis savu valsts amatpersonas amatu ar pilnvarojuma izpildi (90 tūkstošu eiro pārvešana no Igaunijas uz Latviju, saņemot par to atlīdzību) un no 2008.gada 11.augusta līdz 2008.gada 13.novembrim bez rakstveida atļaujas savienojis savu amatu ar iepirkumu komisijas locekļa amatu Jūrmalas pilsētas domē, saņemot par neatļautu amatu pienākumu pildīšanu ienākumus. Tādējādi Pīlāgs pārkāpis likuma “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl