FINĀLS: Skaties, atbalsti un balso par savu iemīļotāko deju pāri

103 komentāri

Šova tiešraide un 4. sezona ir beigusies. Paldies visiem, kas piedalījās, visiem, kas sekoja un atbalstīja – tiksimies nakamajā Dejo ar zvaigzni sezonā! Taču par Dejo ar zvaigzni dalībniekiem turpini lasīts portālā Skaties.lv jau rīt!

Tas ir noticis – esam sagaidījuši šova Dejo ar zvaigzni finālu, kad izturīgākie, meistarīgākie, dejojošākie un simpātiskākie četri pāri sacentīsies par uzvaru finālā un visā šovā! Šova dalībniekiem vairs nav kur atkāpties un sevi taupīt – ir jādejo par 110%! Tāpēc skatīsimies, atbalstīsim un balsosim par izturīgākajiem šova dalībniekiem TV3 un Skaties.lv!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tu jau zini – nobalsojot, tu vari tiešā veidā ietekmēt, kas, tavuprāt, ir pelnījis uzvaru šovā. Šovā palikušie Liene Greifāne un Viktors Haritonovs, Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska, Evija Skulte un Raimonds Andersons, kā arī Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, cer uz tavu atbalstu, tāpēc bals par savu iemīļotāko pāri Tava balss un atbalsts šajā šovā nekad nebūs bijis tik nozīmīgs, kā šovakar! Tāpēc balso!

Lai balsotu, Tev jāreģistrējas ar Draugiem.lv pasi vai Facebook profilu un viss! Vari balsot par pāri, kas Tev patīk visvairāk!

Bet atceries, – ja Tev iepatiksies arī cits priekšnesums, varēsi nobalsot arī par to! Tavs balsojums Skaties.lv tiks pieskaitīts kopējā raidījuma balsojumā kopā ar žūrijas un telefona balsojumu!

Skaties.lv piedāvā apskatīt šova iepriekšējo raidījumu foto galeriju!

TOP komentāri

 • Skatītāja
  +14 +14 0

  Skatītāja

  Liene ar kvipstepu šovakar biju pārliecinoša, bet tā ievadruna pirms otrās dejas sašķebināja, nu nevajadzēja tā... Balsot tagad gribas par Grāveli, kurš prata atrast īstos vārdus, tas nekas, ka viņa kvipsteps ne tuvu bija Lienes sniegumam. Dažkārt ne visu vajag pateikt skaļi, Liene. :)
 • Sēne
  +11 +11 0

  Sēne

  Lienes un Evijas ieguldītās darba stundas ir acīmredzamas, tomēr diez vai tās palīdzēs kādai no viņām gūt uzvaru. Grāvelis varētu savākt tik pat un vairāk punktu, šovakar pat neuznākot uz deju grīdas, jo balsots acīmredzot tiek par iemīļotāko deju pāri. Uz Mārtiņu skatos ar cieņu, bet par fināla dejotāju tomēr neuzskatu.
 • Lilita Gricius
  +10 +10 0

  Lilita Gricius

  Visi dejotāji ir pelnījuši kaut nelielu naudas balvu.Jo centušies ir visi..

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl