Fiktīvās laulības: cer ieviest vienotu sodu ES dalībvalstīs

Komentāri

Fiktīvajām laulībām visā Eiropas Savienībā jābūt krimināli sodāmām. To Latvijas Cilvēktirdzniecības novēršanas eksperti drīzumā centīsies panākt Briselē. Šobrīd katrai dalībvalstij ir sava interpretācija un bieži vien upuru – lielākoties sieviešu – pāridarītāji paliek bez soda.

Lai nelegālie imigranti no ārpus Eiropas Savienības iegūtu šeit uzturēšanās atļaujas un iespēju strādāt, organizētās noziedzības tīkli ar viltu un meliem turpina vervēt Latvijas sievietes, lielākoties no laukiem un mazizglītotas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņas aizved izprecināšanai uz Īriju un Apvienoto Karalisti, lai gan bijis solīts darbs. Tur viņas piedzīvo smagu vardarbību.

Taču Īrijas varas iestādes daudz aktīvāk sākušas vērsties pret sievietēm no Latvijas, kas labprātīgi un apzināti apmaiņā pret naudu apprecas ar trešo valstu pilsoņiem Īrijā.

Lai varētu atpazīt signālus, kas liecina par sieviešu iesaistīšanos fiktīvajās laulībās, Latvijā ir noslēgušās mācības 186 jomu profesionāļiem 58 novados.

Piemēram, ja sievietes bibliotēkā izdrukā lidmašīnas biļetes, bibliotekāriem tagad būs netiešs pienākums izvaicāt par galamērķi.

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl