Festivālā “Summer Sound” pieķer vairākas personas aizdomās par narkotiku lietošanu

6 komentāri
Festivālā “Summer Sound” pieķer vairākas personas aizdomās par narkotiku lietošanu
DMITRIJS ŠUĻŽICS, F64

Liepājas mūzikas festivālā “Summer Sound” uz ekspertīzi nosūtītas astoņas personas aizdomās par narkotisko vielu lietošanu, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.

Festivāla pirmajā dienā reģistrēti divi mantas pazušanas gadījumi, taču vienlaikus atrastas vairākas vērtīgas lietas, piemēram, telefoni un dokumenti.

Šeršņova norādīja, ka kopumā, ņemot vērā festivāla apmeklētāju skaitu, pasākums tiek aizvadīts mierīgi un bez lieliem starpgadījumiem.

Valsts policija aicina iedzīvotājus festivāla laikā neatstāt savas mantas bez uzraudzības, kā arī izvērtēt, vai uz festivālu ir nepieciešams ņemt lielas naudas summas un vērtīgas mantas. Valsts policija un Valsts Vides dienests turpinās apsekot festivāla teritoriju.

Savukārt festivāla “Laba daba” pārstāvji aģentūrai LETA sacīja, ka festivāls notiek bez starpgadījumiem un īpaša policijas iesaiste nav bijusi nepieciešama.

LETA jau ziņoja, ka šogad festivāls “Summer Sound” norisinās devīto reizi. Šogad festivāls notiek 2. un 3.augustā.

Tāpat ziņots, ka no 2. līdz 4.augustam Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā “Ratnieki”, starp Siguldu un Līgatni, 11.reizi norisinās mūzikas un mākslas festivāls “Laba Daba”.

6 komentāri