Festivālā “Lampa” – rekordliels pasākumu skaits

0 Komentāru
Festivālā “Lampa” – rekordliels pasākumu skaits
LETA

Piektdien, 29. jūnijā, sākas sarunu festivāls “Lapma”, kas nu jau ceturto gadu tradicionāli norisināsies Cēsu pils parkā. Šogad būs rekordliels pasākumu skaits – 270 -, kur sarunas noritēs latviešu, krievu un angļu valodā.

Dalībnieki diskutēs par sabiedrībā aktuāliem tematiem: izglītības kvalitāte, drošība, Latvijas attīstība, klimata pārmaiņas, ilgtspējīgas attīstības jautājumi.

Sarunu festivāls šogad tiks aizvadīts uzticēšanās zīmē, tādēļ arī nozīmīga sarunu daļa būs veltīta tieši uzticēšanās tēmai.

Ieva Morica
sarunu festivāla “Lampa” direktore

Mēs ticam, ka mēs visi varētu labāk dzīvot, ja spētu rast tādus apstākļus un tādus noteikumus mūsu sabiedrībā, kur mēs pamatoti varam uzticēties vairāk viens otram un arī valstij. Veidojot šo festivālu, mēs izvirzījām trīs mērķus: pirmais – stiprināt cieņpilnu sarunāšanās kultūru, otrais – rosināt cilvēkus vairāk interesēties par Latvijā notiekošo – lai cilvēkiem nav vienalga, jo valsts nevar pastāvēt, ja mums tā nerūp, trešais – radīt vietu mācīties, iedvesmoties un izaugsmei.

Ikviens festivālā aicināts nodoties sarunām par uzticēšanos un citām Latvijai un pasaulei nozīmīgām tēmām, vēlēšanu gaidās aci pret aci tikties ar politisko partiju līderiem, iesaistīties praktiskās darbnīcās un mākslinieciskās performancēs, kā arī ļauties daudziem citiem piedzīvojumiem.

0 Komentāru