Februārī sola salu līdz pat -20 gradiem

Komentāri
Februārī sola salu līdz pat -20 gradiem
(Foto: LETA)

Februāra pirmās nedēļas sākumā atmosfēras spiediens atkal paaugstināsies. Tādēļ Latvijā vēl aizvien būs liels mākoņu daudzums, katru dienu kādā no reģioniem gaidāmi arī nokrišņi, tomēr to intensitāte atkal nebūs liela. Ieplūdīs nedaudz vēsākas gaisa masas.  Pastāv varbūtība, ka atsevišķās naktīs tas sasniegs pat -20 grādu atzīmi, bet dienas laikā visā teritorijā pieturēsies neliels līdz mērens sals.

Vietām termometra stabiņš noslīdēs līdz -8…-10 grādiem, bet dienas laikā temperatūra būs tuva nullei – lielākoties +2…-2 grādu robežās. Šādos mainīgos laika apstākļos ceļi bieži būs slideni, veidosies arī apledojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī turpmāk februāra pirmās nedēļas gaitā, kā arī februāra otrās nedēļas sākumā aktīvāka ciklonu darbība gaidāma gan rietumos, gan arī austrumos no mūsu reģiona – Latvijā stabilizēsies ziemas laika apstākļi. Tomēr nokrišņu būs maz, arī vēji lielākoties būs lēni, bet, debesīm skaidrojoties, naktīs termometra stabiņš varētu noslīdēt arī zem -10 grādu atzīmes.

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl