Facebook parādījies sludinājums, kurā Latvijā meklē audžuvecākus afgāņu bēgļu puikam

3 komentāri

Interneta sociālajā tīklā Facebook parādījies sludinājums, ar kuru tiek meklēti audžuvecāki vai aizbildnis 16 gadus vecam afgāņu zēnam, kurš nesen ieguvis bēgļa statusu Latvijā.

Atbalsta grupa Gribu palīdzēt bēgļiem publicējusi ierakstu, kas it kā esot Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas oficiālais paziņojums. Audžuģimenes meklēšana ir sākta, lai afgāņu bēgļu zēnam, kurš Latvijā ir bez saviem bioloģiskajiem vecākiem, nebūtu jādzīvo bērnunamā. LNT Ziņas sazinājās ar Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekciju, kas kategoriski noraida, ka būtu sludinājuma autori, turklāt akcentē, ka audžuvecāku vai aizbildņu meklēšana publiskā veidā un vēl Facebook, vispār nebūtu pieļaujama rīcība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Sludinājuma pirmavots ir organizācija Droša māja, kas LNT Ziņām atzīst, ka tik tiešām šādā veidā arī savā Facebook kontā meklē afgāņu bēgļu bērnam audžuvecākus vai aizbildni. Iestāde esot atsaukusies Ropažu novada bāriņtiesas aicinājumam. Sludinājumā norādīts arī telefona numurs bāriņtiesai, pa kuru var pieteikties cilvēki, kuri vēlas adoptēt bēgļu zēnu vai arī pārstāvēt viņa intereses kā aizbildņi.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl