Komentāri
Ētikas komisija nosoda Zolitūdes traģēdijas tiesneses priekšnieces braukšanu ar lepnu auto
Foto: LETA

Ētikas komisija nosoda tiesneses Līgas Blūmiņas rīcību, braucot ar lepnu, advokātu birojam piederošu automobili. Tiesnešu ētikas komisija pēc izvērtēšanas secinājusi, ka Rīgas apgabaltiesas tiesneses Līgas Blūmiņas rīcība, braucot ar advokātu birojam piederošu luksusa automašīnu, nav pieņemama.

Ar iesniegumu komisijā bija vērsies deputāts Artuss Kaimiņš. Viņš pauda satraukumu, ka apgabaltiesas Civillietu kolēģijas priekšsēdētāja Līga Blūmiņa uz darbu brauc ar advokātu birojam piederošu auto Porsche Cayenne. Minētajā advokātu birojā strādā Blūmiņas dzīvesbiedrs Aivars Blūmiņš, turklāt birojs pārstāv vienu no atbildētājiem – Homburg Zolitūde – tā dēvētajā Zolitūdes traģēdijas civillietā, ko skata Rīgas apgabaltiesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ētikas komisija secinājusi, – nav pamata uzskatīt, ka konkrētā lieta netiks objektīvi iztiesāta, jo to skata cita tiesnese, un Blūmiņa nevar ietekmēt lietas rezultātu. Taču komisija secinājusi, ka no profesionālās ētikas viedokļa nav pieņemama situācija, ka tiesnese Blūmiņa pastāvīgi lieto advokātu birojam piederošu automašīnu. Viņai ieteikts turpmāk braukt ar savu vai kādam ģimenes loceklim piederošu automašīnu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl