“Esmu “skaidrā” 4 gadus un 9 mēnešus!” Edijs stāsta par dzīvi pēc filmas “Caur adatu”

0 Komentāru
“Esmu “skaidrā” 4 gadus un 9 mēnešus!” Edijs stāsta par dzīvi pēc filmas “Caur adatu”
Foto: ekrānšāviņš no video

Radošā apvienība “EDART.TV” publicējusi jaunu video, kurā galvenā loma atkal atvēlēta Edijam – puisim, kura skaudrais dzīvesstāsts pirms aptuveni pieciem gadiem iemūžināts filmā “Caur adatu”.

Nesen uzņemtajā intervijā Edijs Vītoliņš uzreiz atklāja, ka viņš ir “tīrs” no narkotikām 4 gadus, 9 mēnešus un 10 dienas.

Filmas “Caur adatu” galvenais personāžs – bijušais vieglatlēts, kuru dzīve savulaik aizveda līdz atkarībai no narkotikām – ar lepnumu stāsta, ka viņam tagad ir pavisam citas vērtības. Edijam ir svarīga ģimene, darbs, arī mācības – viņš pašreiz ir ceļā uz vidusskolas absolvēšanu. “Tālāk? Skatīšos, vēl domāju, baigi neskrienu uz priekšu.”

Atminoties filmas “Caur adatu” uzņemšanas laiku, Edijs norāda, ka šī sadarbība palīdzējusi viņam atbrīvoties no narkotikām. “Filma palīdzēja atgūt arī daudzus draugus. Ir bijuši brīži, kad velk tā kā uz sāniem, tas nekur nepaliek, bet tad aizdomājos, ko par mani tad padomās.”

Edijs atklāj, ka savulaik viņam bijis grūti lūgt palīdzību, taču jau pēc filmas tapšanas tieši pie viņa nāk pēc palīdzības. “Kļuvu aizņemtāks,” par vienu no pavērsieniem un ceļu uz atlabšanu stāsta Edijs. Darba pagaidām Edijam nav, un viņš dzīvo kā bezdarbnieks no iekrājumiem.

0 Komentāru