“Esmu dabūjusi mācību visam mūžam!” Tīkojot pēc biļetēm uz Dziesmusvētkiem, pretī saņem biļetes uz “Prāta Vētru”

8 komentāri
“Esmu dabūjusi mācību visam mūžam!” Tīkojot pēc biļetēm uz Dziesmusvētkiem, pretī saņem biļetes uz “Prāta Vētru”
Foto: LETA

“Biju publicējusi “ss.com”, ka vēlos iegādāties biļetes uz konkrētu pasākumu. Un vēlos brīdināt par cilvēkiem, kas jau tagad nodarbojas ar krāpniecību sakarā ar Dziesmusvētkiem,” par kādu krāpniecības gadījumu raksta biļešu pircēja Ieva.

“Shēma šāda – atsūta jums SMS un piedāvā biļetes. Iemesls – pats netiekot! Esot no Valmieras. Koncertā spēlē viņa māsa, bet diemžēl netiekot.”

Vīrietis piedāvājis biļetes par pašizmaksu. Turklāt uzsāktajā sarunā tirgotājs esot šķitis patīkams, runājis pārliecinoši. “Vienojāmies, ka naudu pārskaitīšu uz viņa draudzenes konta. Kad naudiņu pārskaitu saka, ka neesot ienākusi,” turpina sludinājuma ievietotāja.

Izrādījies, vīrieša mamma strādājot bankā, un viņa teikusi, ka pārskaitījums tikšot atgriezts atpakaļ kontā nākamajā rītā. Tad sekojusi lūgšanās, lai biļešu pircēja ieskaita naudu vēlreiz. “Sūta arī bankas izdrukas, ka nekā nav. Šajā brīdi saprotu, ka kaut kas tomēr nav kārtībā! Saku, ka naudu otrreiz neskaitīšu, iekams iepriekšējā nav atgriezusies kontā.”

No rīta gan izrādījies, ka nauda tomēr esot ieskaitīta un draudzene tūlīt arī atsūtīs biļetes. Tas gan noticis tikai pašā vakarā, turklāt – ne prasītās.

Atsūtīja “Prāta Vētras” koncerta biļetes Valmierā, Iespējams, arī šīs biļetes pārdotas jau vairākkārt. Tad arī sapratu, ka esmu piekrāpta! Mēģināju zvanīt un teikt, ka kļūdījies, taču telefonu vairs necēla.

“Protams, zināju, ka ir tādi cilvēki! Taču riskēju, jo šoreiz spēlē kokli mana 9 gadus vecā meitiņa, un ļoti gribējās būt ar viņu tai dienā kopā. Tāpēc ļāvos cerībai, ka ir taču arī godīgi cilvēki. Šie nebija! Bet es ticu, ka kaut kur ir arī labi cilvēki!” atzīst apkrāptā sieviete.

Viņa arī piebilst, ka lielākā sāpe esot nevis par zaudēto naudu, bet gan par lētticību un ļaušanos tikt piemuļķotai. “Žēl arī meitiņu, jo cerība tikt uz kokļu koncertu klātienē, saprotu, man nebūs iespējama, jo biļetes vairs nemeklēšu. Esmu dabūjusi mācību visam mūžam! Ceru, ka mana vēstule kādu pasargās…”

Sieviete arī pārmet Dziesmusvētku organizētājiem, ka neesot pareizi, ka vismaz mātei nav nodrošināta iespēja nopirkt biļeti.