Komentāri

Pagājušajā nedēļā Latvijā konstatēts pirmais gripas saslimšanas gadījums, tomēr runāt par epidēmiju šobrīd ir pāragri, norāda Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) direktore Inga Šmate.

Konkrētais pacients pie mediķiem vērsies saistībā ar augšējo elpceļu infekciju, bet analīzēs viņam konstatēts arī B tipa gripas vīruss. Kaut arī rudens sezonā var tikt atklāti pirmie saslimšanas gadījumi, tomēr gripas sezonas sākums nebūs ātrāks par decembri, norāda SPKC direktore.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierasti gripas sākas janvāra sākumā pēc skolēnu ziemas brīvlaika un ilgst līdz pat martam-aprīlim. Šogad izplatīti būs divi A un divi B tipa gripas vīrusi ar vidēju intensitāti, taču ārkārtas situācija nav gaidāma, prognozē Šmate.

Pērn saistībā ar gripas slimību Latvija mira 39 cilvēki – šo cilvēku vidējais vecums bija 70 gadu, un neviens no viņiem nebija pret to vakcinējies.

Skaties video:

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl