Esiet piesardzīgi, ja zvana numurs 65 183 831! Labāk klausuli necelt…

40 komentāri
Esiet piesardzīgi, ja zvana numurs 65 183 831! Labāk klausuli necelt…
Tim Parkinson / Flickr

“Esiet piesardzīgi, ja jums zvana telefona numurs 65 183 831!” vēsta ieraksts sociālajā tīklā Facebook. Proti, atzvanot uz šo numuru tiek informēts, ka tas ir maksas zvans.

“Mani šis numurs apsēdis jau pāris dienas. Tiklīdz atbildu uz zvanu, klausule tiek nomesta. Kad atzvanu, vispirms Bite brīdina par maksas zvanu, pēc tam klausulē dzirdu paziņojumu, ka telefona numurs nav pieejams. Šodien pēc kārtējā zvana, numuru “iegūglēju”. Izrādās, ir izveidots pat forums, kur cilvēki mēģina saprast, kas ir šis numurs,” raksta sieviete Facebook.

Satrauktā Facebook lietotāja sazinājās ar kompāniju Bite, kuras pārstāvji atklāja, – izrādās, šis telefona numurs reģistrēts pie operatora CSC Telecom. “Viņi nav tiesīgi atklāt, kam tas pieder, taču pastāstīja, ka tā ir juridiska persona, kas mēģina nodarboties ar telemārketingu. Lielā apjoma dēļ, acīmredzot, kaut kas īsti nedarbojas,” raksta sieviete.

“CSC Telecom skaidroja, ka neesmu pirmā, kas sūdzas par šo telefona numuru, citiem tiek zvanīts pat naktī. Tomēr krāpnieki tie neesot, tā mani centās pārliecināt operatore,” noskaidrojusi sieviete.

Par atzvanīšanu uz jocīgo numuru sievietes rēķinā papildus nauda patiesi nav pieskaitīta, “tāpēc varbūt arī, ka nodomi ir tīri”. Viņa gan sezina – “tomēr neko labi tas neizskatās. Bez tam, jāņem vērā, ka mani nesavienoja ar šo numuru. Varbūt citā brīdī zvans būtu savienots un nāktos šķirties no lielākas vai mazākas naudas summas. Negribētos to pārbaudīt. Neuzticos šai jocīgajai kompānijai, viņu jocīgajai telemārketinga shēmai un šim ļoti jocīgajam telefona numuram. Bet, ja kāds uzzina, kas tie īsti ir, ar lielu interesi to gribēšu dzirdēt!”

Esi dzirdējis par šo numuru? Raksti komentāros!

40 komentāri