Komentāri
Esi uzmanīgs! Eiropā pieaug viltoto zāļu apmēri, sekas var būt ļoti bēdīgas

”Labākajā gadījumā var izsaukt kādas blakusparādības, sliktākajā gadījumā – var ārkārtīgi bēdīgi beigties,” tā viltotu zāļu lietošanu komentē Mārtiņš Zemītis, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā ekonomikas padomnieks.

Pēdējo gadu laikā viltoto zāļu apjoms Eiropā ir pieaudzis piecas reizes. Latvijā vēl nav ziņu par šādiem gadījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču, iegādājoties aizdomīgas zāles, var rasties nopietnas komplikācijas. Šādas zāles var būt arī nesaderīgas ar citiem medikamentiem, ko cilvēks lieto.

Par viltotiem tiek uzskatīti tie medikamenti, kuru tirdzniecības vietām nav licences.

Latvijā reģistrētas sešas aptiekas internetā. Lietuviešiem – nevienas, jo dienvidu kaimiņi tām neuzticas, Igaunijā – viena. Visvairāk tādu aptieku ir Vācijā un Lielbritānijā. Lai atpazītu to, ka arī internetā iegādātas zāles ir drošas, izstrādāts īpašs logotips.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl