Komentāri

Pēc divu radošo aģentūru “TBWA Latvija” un “MRS Grupa” iniciatīvas sadarbībā ar Latvijas vecāku organizāciju “Mammamuntetiem.lv” tiek uzsākta sociālā kampaņa “Esi man blakus”.

Tās nolūks ir aicināt kvalitatīvi un radoši pavadīt laiku kopā ar bērniem, piedāvājot dažādas radošas idejas kopā būšanai. Kampaņas gaitā sadarbībā ar Latvijā populāriem mūziķiem Kasparu Zemīti un Renāru Kauperu, un bērniem ir radīta dziesma “Esi man blakus”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesma ir īpaša ar to, ka dziesmas vārdus ir radījuši bērni kopā ar saviem vecākiem un mūziķiem, apkopojot bērnu domas par brīvā laika pavadīšanu kopā ar vecākiem.

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja organizācijas “Mammamuntetiem.lv” pārstāve Inga Akmentiņa-Smildziņa, akcijas mērķis ir rosināt ģimenes vairāk pavadīt laiku kopā.

Inga Akmentiņa-Smildziņa
Organizācijas “Mammamuntetiem.lv” pārstāve

Tas svarīgais ir aicināt ģimenes, rosināt un iedvesmot pavadīt laiku vairāk kopā un aizdomāties par to, cik tas ir svarīgi. Mēs “Mammamuntetiem.lv” esam daudz rakstījuši par to, cik svarīgi ir pavadīt kvalitatīvi laiku. Bet tās kampaņas ir nepieciešamas, lai parevidētu, vai tiešām tas laiks, ko mēs viens ar otru pavadām kopā, ir kvalitatīvs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl