“Esi man blakus” – Latvijā tiek uzsākta kampaņa, kas rosina ģimenes vairāk laika pavadīt kopā

Komentāri

Pēc divu radošo aģentūru “TBWA Latvija” un “MRS Grupa” iniciatīvas sadarbībā ar Latvijas vecāku organizāciju “Mammamuntetiem.lv” tiek uzsākta sociālā kampaņa “Esi man blakus”.

Tās nolūks ir aicināt kvalitatīvi un radoši pavadīt laiku kopā ar bērniem, piedāvājot dažādas radošas idejas kopā būšanai. Kampaņas gaitā sadarbībā ar Latvijā populāriem mūziķiem Kasparu Zemīti un Renāru Kauperu, un bērniem ir radīta dziesma “Esi man blakus”.

Dziesma ir īpaša ar to, ka dziesmas vārdus ir radījuši bērni kopā ar saviem vecākiem un mūziķiem, apkopojot bērnu domas par brīvā laika pavadīšanu kopā ar vecākiem.

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja organizācijas “Mammamuntetiem.lv” pārstāve Inga Akmentiņa-Smildziņa, akcijas mērķis ir rosināt ģimenes vairāk pavadīt laiku kopā.

Inga Akmentiņa-Smildziņa
Organizācijas “Mammamuntetiem.lv” pārstāve

Tas svarīgais ir aicināt ģimenes, rosināt un iedvesmot pavadīt laiku vairāk kopā un aizdomāties par to, cik tas ir svarīgi. Mēs “Mammamuntetiem.lv” esam daudz rakstījuši par to, cik svarīgi ir pavadīt kvalitatīvi laiku. Bet tās kampaņas ir nepieciešamas, lai parevidētu, vai tiešām tas laiks, ko mēs viens ar otru pavadām kopā, ir kvalitatīvs.

Lasi vēl