Komentāri
Esi gatavs! Vētras dēļ var applūst zemākās pilsētas vietas
Ilustratīvs foto: AFP/LETA

Vēja ietekmē gan šodien Rīgā, Andrejostā, par vairāk nekā metru paaugstinājies ūdens līmenis. Sinoptiķi norāda, ka tas ir nedaudz virs ierastā un var applūst pilsētas zemākās vietas.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā gan pagaidām neviens cilvēks nav vērsies pēc palīdzības saistībā ar mājokļa applūšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēcīgais vējš Latvijā būtiskus postījumus nav nodarījis, tā liecina jaunākā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta informācija.

Tikmēr spēcīgo vēja brāzmu dēļ Latvijā slēgtas vairākas ostas. Tostarp Rīgas brīvosta un Salacgrīvas osta, bet Liepājas ostā ir ierobežota kuģu satiksme.

Spēcīgā vēja radītos elektrotīkla bojājumus šobrīd novērš uzņēmums Sadales tīkls. Lielākie elektroapgādes traucējumi līdz šim bijuši Alūksnes un Limbažu novadā, bet šobrīd bez elektrības ir vairāki desmiti mājsaimniecību Latgalē, Dagdas novadā, kā arī Kurzemē, pie Kolkas.

Foto: Daugavā ceļas ūdens līmenis

Par to, kāds laiks gaidāms, uzzini portālā Laikazinas.lv!

Laika ziņas

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl